Кошик
420 відгуків
promo_banner

Зараз ми не можемо швидко обробити Ваше замовлення чи повідомлення, оскільки сьогодні маємо вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (68) 208-24-00
+380 (93) 208-24-00

Принтери для DTF друку

Технологія виготовлення трансферу DTF друком.

Виготовлення трансферу DTF друком (direct-to-film) передбачає нанесення спеціальної фарби на поверхню трансферу струменевим принтером.

Фарби мають однойменну назву DTF, особливістю яких є стійкість до високих температур (до 200С), що важливо під час перенесення малюнку з поверхні трансферу на матеріал. Головною особливістю даних принтерів є можливість друку фарбами системи CMYK та перекриттям всього малюнку фарбою білого кольору, яка виступає в якості основи для клею. У випадку нанесення білої фарби поверх кольорового малюнку, трансфер можна наносити на чорні тканини без втрати якості зображення.

Основні переваги:

- швидкість друку;

- можливість друку одиничного екземпляру;

- можливість транспортування термотрансферу;

- низька собівартість.

Технологія виготовлення трансферу передбачає друк зображення, нанесення клею та його висушування. Операція посипання клею відбувається вручну, а просушування в спеціальних сушарках.

На сьогодні існують системи автоматизованого виготовлення трансферів, що містить принтер DTF, тримач рулону, систему нанесення клею, сушарку, а також механізм намотування в рулон готового трансферу.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner