Кошик
420 відгуків
promo_banner

Зараз ми не можемо швидко обробити Ваше замовлення чи повідомлення, оскільки сьогодні маємо вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (68) 208-24-00
+380 (93) 208-24-00

Станки для трафаретного друку

Потрібні високопродуктивні верстати для трафаретного друку, які забезпечать якісне нанесення малюнка на будь-який матеріал? Пропонуємо представлене в нашому магазині обладнання для шовкографії на один, чотири та шість столів. Це перевірена техніка з гарантією, яка високо оцінена користувачами.

 

Обладнання для шовкографії 

 

У каталозі нашого магазину представлена ціла колекція верстатів для трафаретного друку. Якщо ви шукаєте обладнання для великої фабрики, ми можемо запропонувати модель на чотири або шість столів. Для скромного ательє підійде верстат з одним столом. Техніка дає змогу акуратно нанести необхідне зображення на будь-який матеріал: папір, пластик, тканину тощо. Повноколірний малюнок або напис матимуть чудовий вигляд на виробі та надовго стануть його стильною прикрасою.   
Наш магазин продає агрегати вітчизняного виготовлення, що випускаються під логотипом, що чудово зарекомендувала себе торгової марки ТМ Інтех-ІDЕА. Це компанія з бездоганною репутацією, яка має довіру в покупців.

 

Від одного до шести столів у верстатах для трафаретного друку 

 

Ми продаємо обладнання для шовкографії, яке виготовлене з використанням висококласних комплектуючих. Техніка європейської якості на один, чотири або шість столів пройшла тестування на заводі. Її експлуатаційні переваги здобули схвалення багатьох майстрів. 
Реалізувані нами верстати для трафаретного друку мають практичну конструкцію, завдяки чому з ними зручно працювати. Вони чудово справляються з поставленими завданнями, тому що за новітніми технологіями. Компактні вироби мають тривалий термін експлуатації, що підтверджено виробниками, а також гарантами, що надаються магазином. Ергономічний дизайн, спрощений робочий механізм, а також розумна ціна роблять нашу техніку зажаданою. 
Якщо ви не знайшли в каталозі, що підходить під ваші вимоги та задовольняє потреби вашого бізнесу, обладнання для шовкографії, ми привеземо вам його під замовлення. Телефонуйте, наші менеджери нададуть вам консультацію з будь-якого питання!

 

Перший вибір друкованого верстата

У нас сайті Ви можете побачити деяку різноманітність друкованих верстатів.

Перше питання в початківців друкувачів і тих, хто тільки планує почати друковане виробництво: «Як правильно вибрати верстат і чому їх так багато?». І, зазвичай, відразу випливає питання: «А я можу друкувати на тканині (пластику, картоні, шкірі......?? А що для цього потрібно? Ой і яке обладнання додатково? А де купити витратний матеріал — фарбу, клею, фольгу, флок, глітер?»

Розглянемо поетапно, чинники, що впливають на вибір верстата. А також схематизуємо інформацію про трафаретний друк для новачків.

1.           Кількість кольорів у отриманому зображенні.

Якщо Вашою метою є нанесення одноколірного логотипа фірми, цінника, інформаційного зображення на тканині, шкірі або твердій поверхні вам підійде верстат для друку в один колір ROLM 1x1 ET.

Під час друку на тканині та шкірі, щільного паперу та картону, для фіксації заготівки на стільниці верстата використовують клей тимчасової фіксації FETEX, TAKTER та ін. Для фіксації листових твердих матеріалів використовують тонкі струбцини або фрезерують заглиблення в стільниці за формою заготівки.

Вибір фарби відбувається залежно від матеріалу заготівки, а саме з урахуванням його фізико-механічних властивостей. Цьому питанні буде розглянутий в окремій публікації докладніше. Підібравши фарбу, часто виникає потреба її сушіння. Для просушування друкарськики-початківці використовують СТРОЇТЛЬНІ фени. Треба пам'ятати, що такий спосіб не забезпечить повного та рівномірного висушування за площею та глибиною відбитка фарби. Для фінального висушування потрібно використовувати пресове обладнання або тунельні сушарки. З конструкціями та різновидами такого обладнання Ви також можете ознайомитися на нашому сайті.

У разі якщо Ви плануєте отримати малюнок за кілька кольорів, то потрібно використовувати верстат HSP 1x4-ET,  HSP 2X4 Table і вище. Зазвичай виробники або продавці друкованого обладнання використовують сходження маркування 2X4, 4х6 і ін. 2X4 означає, що пристрій для друку має 2 друковані стола і 4 друковані секції (голови, станції, вузли).

Наступним у нашій лінійці обладнання після одноколірного верстата — 4-колірний. Є дві основні схеми колірного поділу RGB і CMYK, які складаються з трьох і чотирьох кольорів відповідно. Використовуючи кольороділення за такими схемами на нашому обладнанні  HSP 1x4-ET і HSP 2x4-ET можна отримати повноколірне зображення.

Навіщо використовують верстати з великою кількістю столів від 4-х? Під час друку на темних тканинах, унаслідок взаємодії розчинника в фарбі з тканиною, спостерігається міграція барвника тканини в барвник фарби. У такий спосіб отримують темні або «брудні» кольори. Для запобігання цьому ефекту використовують білу підкладку або підкладку зі спеціального бар'єра, а це вимагає додаткової друкованої секції. Також використовуючи додаткову друковану станцію, можна наносити на поверхню всього відбитка або локальними зонами глітерну базу та інші додаткові ефекти, крім основних кольорів.

У якому разі потрібні мікроприводки друкованої секції? Під час роботи з повноколірними зображеннями потрібне тонке настроювання, оскільки можлива поява муара навіть у разі правильного кольороділення.  У разі роботи з одноколірним зображенням або зображенням контурного типу з заливанням у два або три кольори можна поєднати друковані рами без мікроприводок.

2.           Яку кількість столів потрібно використовувати?

Під час роботи з одноколірним зображенням достатнього одного стола. Технологія друку передбачає нанесення зображення і передавання на фінішне сушіння в тунелі або на пресі.

Під час роботи на верстаті HSP 1x4 можна отримати повноколірне растрове зображення. У цій конструкції передбачений один стіл і для швидкого друку можлива технологія нанесення малюнка «мокрий про мокрий», унаслідок фарби добре змішуються й отримують більшу кількість відтінків, але виникає потреба очищення друкованої форми з боку відбитка. Для реалізації «сухого» друку необхідно просушувати кожен шар, наприклад, будівельним феном. У такому разі продуктивність і якість будуть невисокими.

Для більшої продуктивності сконструйований верстат HSP 2x4.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner