Кошик
420 відгуків
promo_banner

Зараз ми не можемо швидко обробити Ваше замовлення чи повідомлення, оскільки сьогодні маємо вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (68) 208-24-00
+380 (93) 208-24-00

Двигуни

Ключовим елементом функціонування обладнання, серцем швейної машини є двигун. Від нього залежить продуктивність, швидкість роботи і ряд інших нюансів. Вийти з ладу двигун може внаслідок природного зносу або ж перевантаження. У каталозі представлені двигуни від компаній, що випускають швейні машини. Є моделі з позиціонером і без нього.

 

Механізм двигуна для швейного обладнання

 

Двигуни необхідні для роботи приводу швейної машини. Побутове обладнання оснащене електричним приводом незначної потужності, такий привід не витримує великих і тривалих навантажень. Двигуни промислових машин мають іншу конструкцію, забезпечуючи тривалу роботу без перерв, не втрачаючи швидкість. Перед покупкою двигуна, потрібно знати точну марку і модель швейної машини.
Найчастіше мотор, вийшов з ладу, не підлягає ремонту і вимагає заміни. Такі пристрої розрізняються за такими характеристиками: потужність, напруга, продуктивність, швидкість обертання, наявність позиціонера і пр.

 

Швейні двигуни з позиціонером і без

 

Двигуни для швейних машин бувають з позиціонером і без нього. Цей пристрій дозволяє зупиняти мотор в запрограмованому положенні — крайнє верхнє положення голки і крайнє нижнє положення. Ця операція є важливою та зручною. Наприклад, при установці в нижньому положенні, виконують роботу по контуру при обробці дрібних деталей.
У каталозі представлені двигуни різних типів швейного обладнання. Мотор підбирається виключно виходячи з моделі швейної машини. Щоб не помилитися з вибором, зверніться за консультацією до менеджерів компанії. Наші фахівці підберуть саме той тип двигуна, який підходить вашому обладнанню.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner